חבר מביא חבר

לכל אדם יש חברים ומכרים הזקוקים לטיפול שיניים והוא מעוניין לחסוך בשירותיו של רופא שיניים. אנו מבינים זאת היטב, ולכן אנו מציעים לכם ולחברכם להפוך למשתפי פעולה. זה מועיל לכולם: לנו, מכיוון שאנחנו מקבלים לקוחות חדשים, לך ולחבר שלך.

היתרונות שלנו

זה בלתי יאומן אבל זה אפשרי, שני הלקוחות מקבלים הנחה!

לאחר שתמליץ על מרפאתנו לחברך, תקבל הנחה על טיפול וצחצוח מקצועי. חברך יקבל הנחה של 10% על כל סוגי השירותים, למעט אבחנות ומניפולציות הקשורות בייצור והתקנה של תותבות ושתלים. רשימת השירותים הזמינים ענקית. זה כולל טיפול בעששת ולדקות, שחזור שיניים והלבנתם המקצועית, התקנת פורנירים, פלואורידציה ועוד ועוד. ניתנת הנחה של 5% לצורך השתלה תותבות לחולה חדש, בעוד שהיא אינה חלה על אמצעי אבחון.

מה לעשות כדי להשתתף במבצע?

  • ספר לחברך שהלכת למרפאת שיניים ADent והיית מרוצה משירותיו. כמו כן, תגידו לו שיש הזדמנות לקבל הנחה של 5-10% כמעט על כל השירותים, למעט אבחון.
  • קבל הנחה בביקור הבא שלך (עבורך). החבר שלך צריך להגיע למרפאה שלנו בכל זמן נוח ולמסור את שם המשפחה, השם הפרטי, שם האמצעי (זה סוג של סיסמא).

כפי שאתה יכול לראות, הכל פשוט ביותר! גובה פיצוי הבונוס נקבע על פי אופי שירותי השיניים. מטופל חדש מקבל אותו פעם אחת, לאחר מתן השירות ועם תשלומו. ראוי לציין שהוא יכול להמשיך לקבל הנחות, לכל השאלות הנוגעות לעתיד, תוכלו לשאול את המנהל שלנו - בביקור אישי או בטלפון. אין כפל מבצעים.

כיצד ניתן לקבל הנחה: אם כבר טופלתם: המליצו עלינו לחבר, מכר או קרוב משפחה וקבלו את הבונוס שלכם לפגישה הבאה!

ההנחה למטופל שקיבל המלצה ניתנת רק פעם אחת עם מתן השירות הראשון ותשלומו.

תנאי מבצעים: אין כפל הטבות ו/או מבצעים. בדוק עם מנהל המרפאה לפרטי נוספים על הנחות.