למטופלים הכי קפדניים

ADent - מרפאת שיניים בשביל המטופלים הקפדניים ביותר

רוב האנשים עדיין מאמינים כי רופא שיניים הוא הרופא הכי מפחיד שיש שאליו מגיעים רק כשאין ברירה. אנו שואפים לשנות את התפיסה הזו ואומרים "לא!" נחרץ לכאבים ולאי נוחות שבעיני רבים מאפיינים כל ביקור אצל רופא שיניים. במרפאת שיניים ADent אנחנו משתמשים בשיטות ההרדמה המתקדמות ביותר ובציוד רפואי הכי מודרני. אצלנו לא תרגישו אפילו אי נוחות קלה בזמן הטיפול כי המומחים שעובדים אצלנו – אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים ביותר ופשוט לא יתנו לזה לקרות.

מדוע לא מומלץ לדחות את הביקור אצל רופא שיניים?

ככל שמתגלים בעיות שיניים מוקדם יותר, כך קל וזול יותר לפתור אותן. לדוגמא, יש הבדל עצום בין טיפול בעששת ראשונית בשלב הופעת כתמים לבנים לבין טיפול בדלקת השן! יש אינסוף סיבות לדחות את הביקור אצל רופא שיניים: דנטופוביה, חוסר זמן פנוי, יחס מזלזל לבעיות שיניים, התעלמות מהבעיה - אנשים ממציאים המון תירוצים. אבל חשוב לזכור שמקבלים את השיניים פעם אחת לכל החיים, וצריך לדאוג להם כי מצבם משפיע לא רק על המראה החיצוני אלא גם על הבריאות של מערכת העיכול.

למה לבחור במרפאת ADent?

  • מרפאת השיניים שלנו פועלת בהתאם לדרישות תקני איכות ישראלים. והיום ADent היא אחת ממרפאות השיניים הטובות ביותר לא רק בפתח תקווה, אלא גם בכל הארץ.
  • אנו דואגים לכל מטופל ומעניקים לו תשומת לב ראויה.
  • במרפאה עובדים מומחים בעלי הכשרה גבוהה שמכירים את כל השיטות של טיפולים וכירורגיה דנטליים, עם ידע מעמיק וניסיון מעשי רב בתחומי תותבות שיניים, השתלות ואורתודונטיה.
  • תהליך אבחון מתבצע במרפאה שלנו באמצעות דימות תלת מימדי וכלי אבחון אחרים. כך רופאים מקבלים תמונה מלאה של המצב האמתי של כל חלק במערכת שיניים ויכולים לבצע בדיוק רב את כל הפעולות הנדרשות.
  • רשימת שירותים מקיפה: אצלנו אתם יכולים להלבין את אמייל השיניים בטכנולוגיה משופרת, להשתתף בתכנית טיפול משולבת, לטפל בשיניים, לשקם את מערכת השיניים, לשים סכמים וכו'.
  • טיפול ללא כאב: וזה נכון גם בשביל טיפולים מורכבים כמו השתלות. במרפאה אנו מבצעים השתלת שיניים בשיטת השתלה תלת מימדית אטראומטית אשר מאופיינת בשימוש בטומוגרפיה ממוחשבת ותבנית כירורגית מה שמפשט משמעותית את כל התהליך.
  • אנו משתמשים בעבודה בטכנולוגיות הכי מתקדמות, מה שמאפשר לנו להציע למטופלים מגוון רחב של טיפולי שיניים.

במיוחד עבור מטופלים עם דנטופוביה

גם כשאומרים לכם לא לפחד מרופאי שיניים וגם כשאתם מבינים שהשיניים שלכם דורשות טיפול, זה לא תמיד עובד. פחד מרופאי שיניים בא מילדות. אפילו לפני 20 שנה עוד לא היה ציוד טכנולוגי מתקדם, ובתור משככי כאבים השתמשו בחומרי הרדמה מעטים ובעלי יעילות נמוכה. אבל היום המצב השתנה באופן דרמטי, ורפואת שיניים כתחום רפואי התקדמה משמעותית. אז אתם יכולים לשכוח מהפחדים של ילדות כי אין להם שום בסיס וקשר למציאות היום.

כ-30% מאוכלוסיית כדור הארץ סובלים מדנטופוביה. אין ספק שלא מדובר בהפרעה שמשפיעה על חיי יומיום אך עדיין מדובר בתופעה מתסכלת. החרדות מופעלות ע"י גורמים שונים כמו בן אדם בחלוק לבן, ריח מיוחד של מוסד רפואי, עיצוב פנים של בית חולים, מראה של כלים וציוד דנטליים. אז עשינו כל מה שאפשר כדי להבטיח שלמטופלים לא תהיה הרגשה שהם נמצאים במרפאת שיניים.

לכן המרפאה שלנו מעוצבת באווירה ביתית, והיחס למטופלים הינו אדיב, מנומס ומכבד. לפני הטיפול כל מטופל מקבל כוס תה ארומטי, ואחרי הטיפול - מברשת שיניים חד פעמית ושטיפת פה. במהלך הייעוץ המטופל מקבל מידע מפורט לגבי כל הפעולות שיבוצעו. במהלך הטיפול לא תרגישו שום כאב ואפילו תוכלו לצפות בסרט טוב, להאזין למוזיקה או לנמנם. אז בואו אלינו לקבל חיוך יפה.

אנו מחכים לכם במרפאה שלנו!