מהי מרפאת שיניים "אדנט"?

אנו מבינים היטב מה באמת רוצה כל מי שמגיע לקליניקה שלנו – להפסיק לסבול מכאבים ולחייך אל העולם! אצלינו תמצאו את אנשי המקצועי הטובים ביותר. כל הצוות שלנו, מהמנהל אדמטרסטיבי לרופא המנוסה ביותר, מוכנים לספק כל עזרה. כאשר מוזכר המונח "רופא שיניים", לכל אדם יש אסוציאציות שונות. עבור חלק זה כאב וייסורים, עבור אחרים זו השמחה של אי כאב שיניים, וחיוך מסנוור. אנו יודעים בדיוק כיצד לגרום לחיוך שלך להיות כובש! להחזיר לחלוטין את השיניים, לרפא מחלות של חלל הפה ללא כאבים.

זמן לנסיעות למרפאה, כסף, כוח ועצבים. רוב האנשים רק רוצים להיות בריאים ויפים ולהנות מחיוך כובש

ואנחנו יודעים איך לעשות את זה!

היתרונות שלנו

יתרונות של מרפאת ADent

  • כדי להגיע לתוצאות הרצויות בעבודה אנו משתמשים בציוד דנטלי הכי מתקדם. בנוסף אנו מקדישים תשומת לב רבה לאיכות החומרים, ובזכות זה מצליחים לפתור בעיות שלכאורה אין להן פתרון. אתם מוזמנים לעיין בתיק העבודות שלנו ובהמלצות של המטופלים המרוצים.
  • אנו דואגים לנוחות של המטופלים ופותרים אותם מכאבים במהלך הטיפול.
  • המפתח של ההצלחה שלנו הוא ברמת המקצועיות של הרופאים ובאבחון הנכון. לכן אנו משתמשים בציוד אבחון הכי מודרני והכי מדויק. חשוב לנו גם שהשימוש בו אינו כרוך בשום נזק לגוף האדם כי מדובר ברמות קרינה זניחות ביותר.

אנו שואפים לתוצאות מיטביות

צוות של מרפאת ADent הוא צוות של מקצוענים מיומנים שמוכן לתת מגוון רחב של שירותים דנטליים. המטרה שלנו היא לדאוג לכל מטופל, לספק לו טיפול ללא דופי ולבצע את העבודה שלנו כך שהמטופל לא יחוש שום כאב. טיפול שיניים ללא כאבים כבר מזמן אינו אגדה, אלא המציאות. במרפאה קיימים כל התנאים בשביל לתת למטופלים שלנו תחושה של נוחות ושלווה. כשאתם פונים אלינו, אתם לא צריכים לחשוש מזה שהרופא עלול לעשות טעות אנוש וכך לסבך את המצב. זה משהו שלא יכול לקרות אצלנו כי המומחים של מרפאת ADent הינם אנשי מקצוע מנוסים שעושים אבחונים מדויקים ומבצעים את כל הפעולות הנדרשות בהתאם לתוכנית הטיפול.

בזמן בניית תוכנית הטיפול אנחנו לוקחים בחשבון את כל ההתוויות נגד, מצב הבריאות של המטופל, גילו וגורמים אחרים. אנו תמיד מגיעים לתוצאות מעולות כי אנחנו לא מוכנים להתפשר ויודעים איך לעזור לכל מטופל גם במקרים קליניים הכי מורכבים. אם המומחה הממונה על המקרה שלכם לא יכול להחליט על סוג הטיפול או שיש לו ספקות לגבי נכונות האבחון, מתקיימת ועדה רפואית. אנו מפנים כל מאמץ לפתרון של בעיות דנטליות של המטופלים שלנו ומוכנים לעשות כל דבר אפשרי ובלתי אפשרי כדי שבעתיד תגיעו אלינו לא יותר מפעמיים בשנה לטיפול מונע.

אנו מחכים לכם במרפאתADent בשעות הקבלה שלנו. מומלץ לקבוע פגישה מראש, מה שניתן לעשות באתר של המרפאה או דרך הטלפון. אם יש לכם משאלות, בקשות או הצעות, נשמח לשמוע מכם. אתם מוזמנים לפנות לדוא"ל שלנו ואנחנו מבטיחים ששום מייל לא יישאר ללא מענה.

בואו למרפאה ADentאם אתם רוצים שיניים יפות ובריאות!

אם ברצונכם לפנות אליי אישית, אשמח: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . אני מבטיחה לענות בהקדם.

בברכה,
יקטרינה שיפרשטיין