המלצות

הישגים של רפואת שיניים מודרנית כבר זכו להערכה על ידי אנשים שהפכו למטופלים שלנו. תצטרפו לקבוצת החיוכים היפים!

מרפאת שיניים ADent מספקת שירותים בהתאם לתקנים בינלאומיים, וזו ערובה לאיכות גבוהה של כל הטיפולים. התגמול הכי חשוב עבורנו הוא המשוב מהמטופלים אסירי תודה. תודה לכל מי שהמליץ על המרפאה שלנו לחברים ומכרים, והביא אלינו ילדים והורים! תודה על האמון והתגברות על הפחד בפני רופאי שיניים!

כאן אתם יכולים להשאיר את המשוב שלכם.

אדל:

"תכננתי לעשות שתלים כבר הרבה זמן, אז נאלצתי לחפש מרפאה מתאימה. בסוף מצאתי אפשרות שהתאימה לי מכל הבחינות וזה ADent. כבר עשו לי ארבע שתלים. אומנם הייתה אי נוחות מסוימת, אבל לא הרגשתי הרבה כאב. מאד התרשמתי מהמקצועיות של הרופאים במרפאה - הם בהחלט מכירים את המלאכה שלהם!"

מריה:

"החלטתי לפנות למרפאת ADent כי לבת שלי יש בעיה קשה - פתולוגיה מורכבת של מנשך. לאחר בדיקה ראשונית האורתודנט מיד הציע תכנית טיפול שכללה שימוש בפלטות מיוחדות. הסכמתי לזה וכל הפעולות הנדרשות הושלמו. עכשיו אנחנו באות לביקורים תקופתיים במרפאה לצורך תיקונים".

ניקיטה:

"אין לי ספקות לגבי רמת הטיפולים ומקצועיות של הצוות. אחרי שפניתי למרפאה הצלחתי להיפטר מבעיה ישנה של שינו צבע בשיניים. כאן משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות של photobleaching להלבנת שיניים, שהיא יעילה יותר ופחות מזיקה לאמייל. אני מקווה שהתוצאות ישארו לכמה שנים".

פאבל:

"השארתי את כל הפחדים שלי מאחור. מה שכתוב באתר תואם את המציאות, באמת עובדים כאן אנשי מקצוע שמכירים את כל ההישגים האחרונים בתחום ההשתלות. יש לי ניתוח קשה לפניי, אבל אני יודע בוודאות שהצוות יעשה עבודה מצוינת".

אמה:

"קרה לי אסון אמתי – התפרקה סתימת מלט שעשו לי עוד בבריה"מ. הלכתי למרפאת ADent ולאחר האבחון התברר שאפשר לשחזר את השן. שמו לי סתימה חדשה ממש מהר, אבל הכי חשוב שלא הרגשתי שום כאב במהלך כל הטיפול".

יוסף:

"האשמה היא כולה שלי. דחיתי את הביקור אצל רופא שיניים המון זמן. כתוצאה - עקירה מורכבת של שתי שיניים בבת אחת. הבעיה היא שהן היו ממוקמות על לסתות שונות. למה לשון העבר? כי הן כבר לא שם, בזכות המיומנות של מנתח שיניים ממרפאת ADent. בקרוב אני מתכנן "למלא את החלל" בין שיניים באותה מרפאה".

אנג'לה:

“החלטתי להלבין את אמייל כי אני שותה הרבה קפה וגם מעשנת. במרפאת ADent הציעו במקרה שלי הלבנה בטכנולוגיה ZOOM-4 שהחליפה את הטכנולוגיה הקודמת – "השלישיה". ההחלטה לעשות הלבנת שיניים בטכנולוגיה photobleaching גם לא עלתה לי הון כי למזלי קיבלתי הנחה במסגרת המבצע שהיה במרפאה".

אלכס:

"ברצוני להודות למרפאת ADent על הסיוע המקצועי בפתרון הבעיה שלי. לצערי איבדתי את כל השיניים. לא ממש רציתי לשים שיניים תותבות נשלפות, אז בחרתי בהשתלה. אני לא יכול לומר שזה יצא בזול, אבל במהלך הטיפולים לא הרגשתי כאבים רציניים. הייתה אי נוחות, אבל ברמה סבירה ביותר".

אורלי ומיכאל:

"אנחנו הורים צעירים והיינו מאוד מודאגים בגלל נושא בריאות השיניים של הילד שלנו. נרשמנו לייעוץ אצל רופא שיניים לילדים ב-ADent. התברר שהשיניים של התינוק שלנו במצב מצוין. תודה רבה לרופא על תשומת הלב ועל היחס החם!".

דניאל:

"באתי לעשות שתל במרפאת ADent אחרי המלצה של חבר. הייתי מרוצה מעבודתו של הרופא, בנוסף קיבלתי הנחה קטנה בתור מטופל חדש. שתל עם כתר נראה טבעי לגמרי, אף אחד בכלל לא מעלה על דעתו שהשן לא אמתית! אני מתכנן באופן קבוע לחזור למרפאה לבדיקות מניעה ולעשות "תיקונים" אם יהיו בעיות".